Düşün Taşın 10 Yaşında

Düşün Taşın Derneği olarak “Okumayan Kalmasın” diyerek çıktığımız yolda 10. Yılımızı 11 Ocak 2020 Cumartesi günü Bilim Üsküdar’da hikayemizin yazılmasında emek veren üyelerimiz, gönüllülerimiz ve ailelerimizle kutlayacağız.

Biz çok heyecanlıyız! 🤩

Dile kolay…
Kendimizi keşfettiğimiz, hayatı öğrendiğimiz, kalplere dokunduğumuz, iyiliğe vesile olduğumuz, yepyeni dünyalara kapı araladığımız Düşün Taşın 10 Yaşında…

Bir avuç genç olarak başladığımız gönüllülük yolculuğunda bizlere gönül vermiş binlerce dostumuz, arkadaşımız, kardeşimiz ve büyüklerimiz ile belirlediğimiz hedefler doğrultusunda el birliği ile çalıştık.

10 yılın vermiş olduğu tecrübe ve özgüven ile ülkemiz için daha çok çalışmaya, üretmeye devam edeceğiz. Türkiye’nin geleceğine yatırım yapan, “10 Parmağında 10 Marifet” dedirtecek gençler yetiştirebilmek ve bu gençlere uygun atmosferi sağlamak hususunda üzerimize düşeni var gücümüzle yapmak için çalışacağız.

11 Ocak 2020 Cumartesi günü gerçekleştireceğimiz derneğimizin 10. Yıl programına siz değerli dostlarımız ve gönüllülerimiz ile birlikte olmaktan mutluluk duyarız.☺️🧡

Tarih: 11 Ocak 2020 Cumartesi
Saat: 14:00 – 16:00
Mekân: Bilim Üsküdar
Adres: Ünalan Mahallesi, Ünalan Cd. No:11 Üsküdar/İstanbul

#DüşünTaşın10Yaşında