Çarşamba Pazarı

Liyâkât gelişimine vurgu yapmak, bir başka deyişle bu gelişimin altını dopdolu hale getirebilmek ve tartışabilmek için taze taze etkinlikler ürettik:

Çarşamba Pazarı… Bilirsiniz pazarlar, ihtiyaçlarımızın birçoğunu bulabileceğimiz, hem semtimizin kargaşası hem de sıcak sohbet yuvası olarak nitelendirilir. “Domates 5 lira, 4 olmaz mı? Gel abla gel soğanın hası burda… Taze taze, sıcak sıcak ürünler…” Bu replikler çok tanıdık değil mi? Bizim Çarşamba Pazarı’mız da böyle işte… “Mütevazilik değil o narsistlik. Sevgi ve materyalizm ilişkisi hakkında ne biliyorsun?’’ Birbirinden farklı gibi görünen, biraz detaylı okuma ve çeşitli görüşlerdeki insanların fikirlerini beyan etmeleri neticesinde detaylarına hakim olabildiğimiz o konular da tıpkı böyle değil mi? Her hafta her çeşit konuyu bir bütün ve düzen içinde bulabileceğiniz eşsiz bir program oluyor: ÇARŞAMBA PAZARI. 

Her pazarın bir usulü vardır, yazılı olmayan kuralları. Pazar deyip geçmeyin yani. Müşteri ilişkileri, akşam pazarı kavramı, poşetler kalsın biz gezelim dönünce alırız akımı ve daha birçoğu…

 Bizim Çarşamba Pazarımız’da da çeşit çeşit konuları konuşurken bir taraftan da temel amacımız olan liyâkat gelişimini sağlamak için kurallarımız var:

  •  En yüksek verimi elde edebilmek, birbirimize faydalı olabilmek adına önceden sosyal medyada yayınladığımız makaleleri okuyarak gelmeniz,
  •  Tabii ki bunlarla sınırlı kalmayıp kendi araştırmalarınızı da arkadaşlarımızla paylaşmanız…

Biz akademiyi eğlenceli hale getiriyoruz. Bu yüzden her ayın ilk çarşambası düzenlenen Çarşamba Pazarı’mıza hepinizi bekliyoruz.